به نام خدایی لذتهایی پایان ناپذیر

سلام 

مقدمه:

من کی هستم منم یه نفرم مثل تمام شما که به افکار غلط راهایی نادرست گذشته و حال که از راه رسیدن به موفقیتم جلوگیری میکردن توجهی نداشتم و نخواهم داشت

دوستان این وبلاگ که مینویسوم در مورد شیرینترین چیزی هست که هر انسان در طول زندگیش داره رویا؛

داستان:

آیا رویا قابل لمس میشود؟بله 

رویا باعث میشه که تو من اون آنها همه ما در اوج ناامیدی باز اومیدوار میشویم،و مطمئنم که برای تک تکتون اتفاق افتاد و قابل درکه و منم طوری توضیح میدم که خوب متوجه بشین؛

من یه روز ناامید از همه چیزو همه جا زندگی پوچ و تهی از رویا و امید داشتم و حتی دست به خودکشیم زدم که خداروشکر نجات پیدا کردم و اتفاقات خوبی بعداز اون ماجرا برای من افتاد و زندگیه منو‌متحول کرد،و همه اینهارو مدیون یه پیرمردم که در همون بیمارستان باهاش آشنا شدم و او بنظرم میرسید که آخرایی عمرش بود و اسمش محمدعلی بود.

او ناخواسته درسی به من داد که زندگیمو متحول کرد،او برایم از رویاهایش تعریف کرد 

من تو فکر خودم میگفتم اوکه دارد سالهایی آخر عمرش راسپری میکند این چه رویاهایست که میگوید.

و آنجا بود که به خودم آمدم و گفتم که پیری اورا نااومید از رسیدن به رویاهایش نمیکند،چه اتفاقی برای من افتاده که در اوج جوانی بی هدفم و رویایی ندارم و من آنجا بود که در راه رسیدن به اولین رویام که یک ماشین بود هرچند کوچک ولی تلاش کردم و بدستش آوردم و این بود که باز فهمیدم رویا خود به تنهایی کاری نمیتواند بکند،و رویا به تنهایی خود سمی مهلک و کشنده است و نمیگذارد تو زندگی کنی مگر تلاش کنارش باشد یعنی اینکه تو وقتی یک رویا داری باید در راه رسیدن به آن تلاش کنی،هرچند شاید این راه به این سادگی نباشد که به زبان می آوریم ولی باید تلاش کرد و شکست خورد و ادامه داد.

و من الان به هرآنچه در زندگی که میخواستم رسیده ام و باز روباهایی جدیدی در افکارم شکل گرفته اند و شک ندارم به آنهاهم میرسم.

من در راه رسیدن به رویاهایم خیلی خیلی خیلی عذاب شکست تحقیرشدن و از اینجور چیزها به سرم آمد ولی پا پس نکشیدم.

همانهایی که مرا تحقیر میکردند الان محتاج من هستن من ازین محتاج بودن آنها به من هرگز خوشحال نیستم لحثم این است ما با تمامه مخلوقات خداوند فرق داریم

(ما انسانیم و می توانیم به هر آنچه که میخواهیم برسیم)

به امید روزی بدون دقدقه 

پایان

نویسنده:farshad death

فقط مرگ میتواند جلوی پیشرفت مرا در این دنیا بگیرد.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها